İlkem Gazetesi

ÇOCUKLAR İÇİN KIŞ HAZIRLIĞI TAMAM

ÇOCUKLAR İÇİN KIŞ HAZIRLIĞI TAMAM
Bilal Parlak( ilkemgazetesiyonetim@gmail.com )
01 Ekim 2018 - 11:49

Gemlik Belediyesi, kış mevsimi öncesi ilçe genelindeki tüm park ve bahçelerde kapsamlı bir bakım, onarım çalışması başlattı. Bank ve kamelyaların onarımından soğuğa dayanıklı çiçek ve ağaç dikimine kadar birçok çalışmanın yürütüldüğü parklar kışa hazır hale getirildi.

Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, kış öncesi ilçe genelindeki tüm park ve bahçelerde bakım ve onarım çalışması başlattı. Ekipler, park ve bahçelerde budama, yaprak toplama, oyun aletleri onarımı, çim biçimi, ilaçlama, kışa dayanıklı çiçek ve ağaç dikimi, bank, kamelya ve piknik masalarının onarımı gibi birçok alanda kapsamlı bir çalışma yürütüyor.

“ÇOCUKLARIMIZ BİZİM GELECEĞİMİZ”

Bu kapsamda Eşref Dinçer Mahallesi Buket Sokak’ta bulunan çocuk parkındaki çalışmaları yerinde inceleyen Gemlik Belediye Başkanı Refik Yılmaz, “Bir yandan geleceğimiz olan çocuklarımıza yeni oyun alanları oluşturmaya devam ederken bir yandan da parklarımızdaki oyun gruplarını zenginleştiriyor ve daha güvenli hale getiriyoruz” dedi.

“KIŞINDA SIK KULLANILIR HALE GETİRDİK”

Yaklaşan kış mevsimi öncesi park ve bahçelerde kapsamlı bir çalışma yürüttüklerini dile getiren Başkan Yılmaz, “Vatandaşlarımızın yaz aylarında sıklıkla kullandığı park ve bahçelerimizi, kış aylarında da ihmal etmiyoruz. Böylece parklarımız yaklaşan kış mevsimi öncesi daha dayanıklı ve daha kullanışlı hale geliyor. Tüm çalışmalarımız vatandaşımız ve çocuklarımızın konforu için” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi