İlkem Gazetesi

Irak’a Çıkarma Yaptılar

Irak’a Çıkarma Yaptılar
75 views
22 Ocak 2020 - 11:17

Mersin’de düzenlenen 3. Türkiye-Irak (IKBY) Ticaret ve Yatırım Zirvesi sonrasında Irak’a çıkarma yapan Türkiye-Irak Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TISİAD) Başkanı Nevaf Kılıç ve beraberindeki heyet, teşekkür ziyaretlerinde bulundu.

Mersin’de düzenlenen ve büyük ses getiren 3. Türkiye-Irak (IKBY) Ticaret ve Yatırım Zirvesi sonrasında Türkiye-Irak Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TISİAD) Başkanı Nevaf Kılıç ve beraberindeki heyet, Irak’a çıkarma yaptı. Teşekkür ziyaretlerinde bulunan Başkan Kılıç Türkiye-Irak (IKBY) Ticaret ve Yatırım Zirvesi ile ilgili Irak’ta temaslarda bulundu.

İlk olarak Süleymaniye Valisi Dr.Haval Abubaker’i ziyaret eden Başkan kılıç, zirveye yapmış olduğu katkılar ve desteklerden dolayı Süleymaniye kentine ve Vali Abubaker’e teşekkür etti. Daha sonra Süleymaniye Ticaret Odası Başkanı Sayın Seerwan Mohamaed Hawai ziyaret eden Başkan Kılıç ve beraberindeki heyet, ITC – Irak Türkmen cephesi Süleymaniye İl Başkanı Rızgar Karani ile bir araya geldi. Zaho Belediye başkanı Bıjar Munip ile de görüşerek zirve ile ilgili görüş alış verişinde bulunan Başkan Kılıç. Shanica Group, Hawkary Group Yönetim kurulu Başkan Yardımcısı Ahmad İsmail, Aryo Group Yönetim kurulu Başkanı Sardar S.Karsul, Najmadin Group Yönetim kurulu Başkanı Najmadin muheddin Rashasur, IKBY Distribütörler Birliği Yönetim kurulu Başkanı Barzan Said Mohammed ile IKBY Müteahitler Birliği Erbil Şübe Yönetim kurulu Başkanı Zerak Taher Al – Doski ziyaretleri ile temaslarını sonlandırdı.

Irak ziyaretleri ile ilgili açıklamalarda bulunan Türkiye-Irak Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TISİAD) Başkanı Nevaf Kılıç, çok verimli ve her iki ülke için de çok olumlu bir zirveyi geride bırakmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “TISİAD olarak Türkiye-Irak (IKBY) Ticaret ve Yatırım Zirvesi’ne çok önem veriyoruz. Çünkü her iki ülkenin de ekonomisine, iş insanına ve katma değerine ciddi katkı sağlayan bir organizasyon. Biz de düzenlediğimiz bu organizasyonda emeği olanları, katkı sunanları ve destek verenleri unutmuyoruz. Kendilerini ziyaret edip teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı sunuyoruz. Türkiye-Irak (IKBY) Ticaret ve Yatırım Zirvesi bundan sonraki süreçte de daha da büyüyerek devam edecektir” şeklinde konuştu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İlkem Gazetesi