İlkem Gazetesi

Irak’lı Fatihi Mahmood Ismael EMITT fuarına katılıyor

Irak’lı Fatihi Mahmood Ismael EMITT fuarına katılıyor
28 views
31 Ocak 2020 - 12:25

Dünyanın en büyük beşinci Fuarı olan EMITT (Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı) İstanbul Beylikdüzü’ndeki TÜYAP Fuar Merkezinde açıldı.

30 Ocak – 2 Şubat 2020 tarihleri arasında 24. kez gerçekleşen EMITT farklı etkinliklere ev sahipliği yapacak.

Yazılım ve teknoloji alanında Irak’ta birçok projeye imza atmış olan bir ekibin başında bulunan Fatihi Mahmood Ismael, Dünyanın en ünlü seyahat blogglerları ve sosyal medya influencer’larının buluşacağı program öncesi yaptığı açıklamada, “Bundan sonraki süreçte yazılım teknolojilerimizi Türkiye’den sağlama kararı aldık” dedi.

Ülkemizde turizmin gelişmesi için durmadan çalışan EMITT, bu yıl tarihinde ilk defa dünyanın dört bir yanından sosyal medya influencer’larını ağırlıyor. Gezimanya iş birliği ile hazırlanan programına Irak’tan katılacak olan Fatihi Mahmood Ismael, “Bundan sonraki süreçte yazılım teknolojilerimizi Türkiye’den sağlama kararı aldık. Bizler iki komşu ilkeden ziyade kardeş milletleriz dostluğumuzun, kardeşliğimizin yanında ticaretimizi de rekor seviyelere çıkarmalıyız” dedi.

Sahip olduğu sosyal medya ve dijital kanalları aracılığı ile Irak’taki ürün, hizmet servisleri hakkındaki yaşadıklarını, deneyimlerini takipçileri ile paylaşma yoluyla tanıtıp pazarlama aktivitelerine destek veren ve belirli bir topluluğu etkileme ve yönlendirme gücüne sahip bir kişi olan ve sanal Dünya’da influencer olarak bilinenler arasında bulunan Fatihi Mahmood Ismael ile ekibinin Türkiye’den yazılım teknolojilerini sağlama kararı Xtanbul Software firmalar gibi şirketler tarafından sevinç ile karşılandı.

 

Halil Coşkun AZİZOĞLU/Irak

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İlkem Gazetesi