İlkem Gazetesi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sultanbeyli’de Tapu Meselesiyle İlgili Konuştu

MHP Genel Başkan Yardımcısı Sultanbeyli’de Tapu Meselesiyle İlgili Konuştu
21 Şubat 2020 - 20:51

Sultanbeyli’de partisi tarafından düzenlenen bir programda konuşan MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Sultanbeyli’deki tapu sorununa dikkat çekti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili İzzet Ulvi Yönter ve Mv. Mehmet Bülent Karataş, MHP Sultanbeyli İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen istişare toplantısına katıldılar. MHP’nin “İstanbul Yarınlar İçin Bir Arada” sloganıyla düzenlediği istişare programı Sultanbeyli ilçesinde devam etti. Programın açılış konuşmasını yapan MHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Abdullah Çınar, amaçlarının ilçenin sorunlarını karşılıklı olarak dile getirip çözüm üretmek olduğunu söyledi.

Ardından ilçe sakinleri, muhtarlar ve ve STK temsilcileri tapu sorununa ilişkin görüşlerini paylaştılar. Ardından MHP İstanbul İl Başkanı Birol Gür söz aldı. Deprem gerçeğine dikkat çeken Gür, İstanbul için ortak paydada buluşulması gerektiğini belirtti. Daha sonra konuşan Mv. Karataş, MHP’nin bir siyasi partiden öte olduğunu kaydetti. Her ilçe gibi Sultanbeyli’nin de sorunları olduğunu hatırlatan Karataş, MHP olarak çözümün adresi olduklarını ifade etti.

 MHP Genel Başkan Yardımcısı Yönter ise sözlerine, MHP lideri Bahçeli’nin ilçe halkına ilettiği selamla başladı. İmar barışının meclisten geçmesinde MHP lideri Bahçeli’nin büyük emekleri olduğunu dile getiren Yönter, “Anadolu yakasının 14 ilçesinde var olan sorunları biliyoruz. Seçim yok, referandum yok, MHP sokak sokak geziyor. MHP’nin dışında kim var. 3 olan milletvekili sayımızın artmasını istiyor, Sultanbeyli’ye daha çok hizmet etmek istiyoruz. Biz tepeden bakmayız. Sultanbeyli’nin meselesi varken Ankara’da rahat duramayız” dedi.

Programa; MHP’li yöneticiler, sivil toplum kuruluşu temsilcileri, muhtarlar ve davetliler katıldı.

 

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi