İlkem Gazetesi

Sultanbeyli’de Kurban Kesim Kayıtları Başlıyor

Sultanbeyli’de Kurban Kesim Kayıtları Başlıyor
10 views
05 Temmuz 2020 - 20:25

Sultanbeyli Belediyesi, kurban kesim ve satış alanının hazırlıklarını sürdürüyor. Kesim ve satış işlemleri için bir dizi tedbir alan Belediye, kurban kesim kayıtlarını 6 Temmuz Pazartesi gününden itibaren almaya başlayacak.

Yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde hazırlıklarını sürdüren Sultanbeyli Belediyesi; çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Düzenlemelerin devam ettiği alan, vatandaşların dini vecibelerini güvenle yerine getirebilmeleri için alınan Covid-19 tedbirleri ile ön plana çıkıyor. Kurban kesimi için kayıtlar, 6 Temmuz Pazartesi günü itibariyle Belediye Hizmet Binası’ndaki Halil İnalcık Seminer Salonu’nda kurulan kurban kayıt masası üzerinden alınacak. Kurban satışları Temmuz ayının ikinci yarısında başlayacak. Kurban kesim ücretleri ise küçükbaş 350 TL, büyükbaş 700 TL olarak belirlendi.

Konuyla ilgili değerlendirmede bulunan Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, ‘‘Kurban Bayramı hazırlıklarına ara vermeden devam ediyoruz. Covid-19 tedbirleri kapsamındaki genelge doğrultusunda birçok önlem aldık ve bunları tavizsiz uygulayacağız.” dedi.

EN ÇOK KAZANANLAR
    EN ÇOK KAYBEDENLER
      EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
        BUGÜN 1000TL NE OLDU?
        • -

          BORSA

        • -

          DOLAR

        • -

          EURO

        • -

          ALTIN

        İlkem Gazetesi