İlkem Gazetesi

Tombaş: Teşekkürler

Tombaş: Teşekkürler
16 views
28 Mayıs 2020 - 21:31

AK Parti İlçe Başkanı Ali Tombaş zorlu Koronavirüs döneminde fedakârca hizmet eden sosyal yardım personellerini ziyaret ederek çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür etti.

Koronavirüs sürecinde fedakârca çalışan belediye ve kaymakamlık personelini AK Parti İlçe Başkanı Ali Tombaş ziyaret etti. Sosyal destek, dış ilişkiler şefliği, vefa sosyal destek birimlerini ziyaret ederek çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Ziyaretle ilgili değerlendirme de bulunan Ali Tombaş, ” Koronavirüs sürecini Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde başarıyla atlatıyoruz. Devletimiz tüm imkanlarını vatandaşımız için seferber etti. En az zararla inşallah salgını atlatacağız. Eski hayatımıza dönmemiz mümkün değil. Kontrollü şekilde yaşamaya devam etmeliyiz.” dedi.

Bu süreçte özellikle sosyal birimlerde çalışan personelin ve sağlık çalışanlarının büyük özveri gösterdiğini ifade eden Tombaş, “Kaymakamlık ve belediyemizin bu birimlerini tedbirlerimizi alarak ziyaret ettik. Çalışmalarla ilgili bilgi alıp kendilerine kolaylık diledik. Zor süreçte fedakârca çalışıyorlar. Belediye Başkanımız Sn. Hüseyin Keskin’e ve Kaymakamımız Metin Kubilay’a teşekkür ediyorum. “şeklinde konuştu.
Tombaş ayrıca Sultanbeyli Belediyesi tarafindan pazarlara kurulan “Hayat Paylaşınca Güzel” noktasını da ziyaret ederek durağa pazardan aldıklarıyla katkıda bulundu.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    İlkem Gazetesi