İlkem Gazetesi

BURSA VALİSİ KÜÇÜK OYUNU OSMANGAZİ’DE KULLANDI

BURSA VALİSİ KÜÇÜK OYUNU OSMANGAZİ’DE KULLANDI
Bilal Parlak( ilkemgazetesiyonetim@gmail.com )
24 Haziran 2018 - 15:25

Bursa Valisi İzzettin Küçük, Cumhurbaşkanlığı ve 27. Dönem Millet Vekili Genel Seçimi için Osmangazi ilçesi, Hamzabey Ortaokulu 1337 numaralı sandıkta oyunu kullandı.

Ülke genelinde sabah saat 08.00 itibariyle oy verme işlemi başladı. Bursa Valisi İzzetin Küçük eşi Ayşe Küçük ile Hamzabey Ortaokuluna gelerek oyunu kullandı.

Şu Ana Kadar Bursa’da Bir Sorun Yok

Sandık görevlileri ve oy kullanmak için gelen vatandaşlarla sohbet ettikten sonra,  oyunu kullanan Vali İzzettin Küçük; ” Bugün sabah 08.00 itibari ile seçim için vatandaşlarımız oylarını kullanmaya başladı. Şuana kadar Bursa’da seçimle ilgili ne emniyet bölgesinden nede jandarma bölgesinden tarafıma iletilen bir sorun yok. Buda ülkemizde demokrasi kültürünün ne kadar yerleştiğini gözler önüne sermekte” dedi.

Güvenlik Önlemleri En Üst Seviyede

Seçimde vatandaşların rahat bir şekilde oy kullanması için gereken bütün önlemleri aldıklarının altını çizen Vali Küçük, “Bu seçimde 6331 sandıkta oy kullanılmakta, bunun 30 tanesi engelli ve yaşlı vatandaşımız için gezici sandık, 7 tanesi ceza evinde geri kalanlar ise okullara ve resmi binalara yerleştirilmiştir. Oy kullanılan her noktada seçim güvenliği yaklaşık 4 bin 500 güvenlik görevlisi ile üst seviyede sağlanmaktadır. Bunun dışında elektrik, sağlık, itfaiye ve AFAD ekipleri de görevleri başındadır. Vatandaşımızın hür iradelerini özgür bir şekilde sandığa yansıtmaları için her türlü tedbir alınmıştır. Seçimler demokrasinin bayramıdır. Kullanılan her bir oy ülkemize, şehrimize hayırlı olsun” diye konuştu.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi