İlkem Gazetesi

Çocukların İsteği Gerçek Oldu

Çocukların İsteği Gerçek Oldu
12 Kasım 2020 - 22:46

Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’e mektup yazarak sokaklarında bulunan parkın yenilenmesini isteyen miniklerin talebi gerçekleşti. Ekipler kısa sürede parkta gerekli çalışmaları tamamladı ve çocuklar yeni parklarına kavuştu.

Mehmet Akif Ersoy Parkı’nın yenilenmesi için üç arkadaş Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’e mektup yazdı. Sokaklarında bulunan parkın yenilenmesini isteyen miniklerin arzusu gerçek oldu. Park ve Bahçeler Müdürlüğü kısa sürede çalışmalara başladı ve bugün park çocukların kullanımına açıldı. Belediye Başkanı Hüseyin Keskin yaptığı değerlendirmede, “İlçemize hizmet etmeye devam ediyoruz. Dün Milli Ağaçlandırma Günü dolayısıyla ilçemizin farklı noktalarında fidanlarımızı toprakla buluşturduk. Bugün de kısa süre önce yenilediğimiz parkımızı çocuklarımızın hizmetine alıyoruz.” dedi.

Revizyona ihtiyaç duyulan parkların ekipler tarafından tespit edilerek gerekli işlemlerin kısa sürede yapıldığına dikkat çeken Başkan Keskin, “Mehmet Akif Ersoy Parkımız için minik yavrularımız bize mektup yazdı. Mektuplarında oyun gruplarının kendilerine yetmediğini ifade etmişlerdi. Biz de hızlıca gerekli çalışmaları yaptık. Çocuklarımıza ve mahalle sakinlerimize hayırlı olsun.” şeklinde konuştu.

Sultanbeyli’de sosyal yaşam alanlarının hızla arttığına da dikkat çeken Başkan Keskin, “Amasya Caddesi’nde büyük bir projeye imza atıyoruz. Yapımına başladık. İnşallah orada yer alan sosyal yaşam alanını en kısa sürede hizmete alacağız. Diğer taraftan Millet Bahçesi ve Teferrüç Tepe Mesire Alanı’mız için de adımlarımızı attık. İnşallah ilçemize yeşil alanlar kazandırmaya devam edeceğiz.” dedi.

Başkan Keskin parkta oynayan çocuklara ve kendisine mektup yazan miniklere kitap hediye etti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi