İlkem Gazetesi

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ SOSYAL MEDYADA

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ SOSYAL MEDYADA
27 Nisan 2020 - 22:10

Tuzla Belediyesi; sosyal medya, kültür, sanat, eğitim, spor ve e-belediye hizmetlerinden sonra, Ramazan etkinliklerini de evlerimize taşıyor. Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında sanat, edebiyat ve ilim dünyamızın sevilen isimleri evlerimize konuk oluyor.

Tuzla Belediyesi, ekranların ünlü isimlerini evlerimize taşıyan “ E-Talks Tuzla”  programının ardından, şimdi de Ramazan etkinliklerini sosyal medya üzerinden yaptığı canlı yayınlar ile evlerimize getiriyor. Serdar Tuncer’in moderatörlüğünde, Hayati İnanç’ın konuk olduğu ilk program, 28 Nisan Salı günü, saat 21.15’te Instagram üzerinden canlı yayınla evlerimize ulaşmış olacak.

Hacivat Karagöz’den Meddaha, tasavvuf müziğinden şiir ve edebiyata birçok türde etkinlik evlerimizi Ramazan etkinlikleri ile buluşturuyor. Ekranlarının sevilen isimlerini etkinliklerle evlerimize getiren Tuzla Belediyesi, Ramazan ayı süresince Ramazan duygusunu evlerimize taşıyacak.

Hayatın her alanında olmaya devam edeceğiz diyen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, “ Bu yıl evlerimizde karşıladığımız Ramazan ayı için özel etkinlikler düzenledik. Ramazan ayı ruhuna uygun etkinliklerimizle vatandaşlarımızın evlerine konuk olmaya devam edeceğiz. Birbirinden kıymetli konuklarımızla geçen yıllarda olduğu gibi Ramazan ayına özel etkinliklerimizi düzenleyip canlı yayınlarla tüm hemşehrilerimize ulaşmaya devam edeceğiz.

Öte yandan Ramazan ayının bir diğer manası olan yardımlaşma ve paylaşma duygusu ile evlerinde kalan ihtiyaç sahiplerine ve 65 yaş üstü büyüklerimize aşevimizin sıcaklığı ile hizmet vermeye devam edeceğiz.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi