İlkem Gazetesi

SUBESO Başkanı Erdoğan veda ediyor

SUBESO Başkanı Erdoğan veda ediyor
13 Ekim 2021 - 16:55
Sultanbeyli Birleşik Esnaf Sanatkar Odası (SUBESO) Başkanı Ömer Erdoğan, önümüzdeki seçimde aday olmayacağını duyurdu.
Erdoğan görev süresi boyunca esnafın menfaatini ön planda tuttuğunu söyledi.
1995 yılından bu yana SUBESO Başkanlığı görevini yürüten Erdoğan, “Oda danışmanı, Geçmiş Dönemlerde Başkan vekilliği yapmış Kardeşimiz Türkay Demir’i Oda’mızın mevcut yönetim ve denetim kurullarının ortak tercihi ile seçimlerde aday olarak destekliyoruz” dedi.
“ÖN PLANDA TUTTUM”
SUBESO Başkanı Erdoğan, Oda’nın kuruluşundan bugüne kadar çeşitli kademelerde görev aldığını hatırlatarak, “1995 yılından beri ise Oda Başkanlık görevimi devam ettirmekteyim. Görevde olduğum süre içinde ilçemize ve esnaf sanatkârımıza faydalı olmak için yoğun gayret gösterdim. Oda’mızda kurduğumuz bilgili, donanımlı, şeffaf güvenilir ve bilgili kadromuzla kaliteli hizmeti esnaf ve sanatkârımız için ön planda tuttum.” diye konuştu.
“Esnaf ve sanatkârlarımıza yüklendiğimiz misyonun devamını sağlayan, onlara daha kaliteli ve gelişen dünya düzeninde sistemi en iyi şekilde takip edip sizlere daha iyi hizmeti sunan Oda’mızın 2022 yılında yapılacak olan olağan genel kurulunda başkanlık için aday olmayacağımı beyan ediyorum” diyen Erdoğan, şöyle devam etti: “Yıllardır birlikte çalıştığımız, bilgisinden, yeteneğinden, çalışkanlığından emin olduğum, sizlerin de çok iyi tanıdığı değerli, dürüst, donanımlı esnaf arkadaşımız, kardeşimiz Türkay Demir’i Oda’mızın mevcut yönetim ve denetim kurullarının ortak tercihi ile seçimlerde aday olarak desteklediğimizi açıklamaktan büyük memnuniyet duyuyorum.”
“Oda’mıza başkanlık adaylıklarını açıklayan diğer arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Dileğimiz adil saygılı esnaf ve sanatkâra yakışır bir yarış içinde bir adaylık süreci ve nihayetinde bir oda secimi yapmaktır.” diyen SUBESO Başkanı, “Bilmenizi isteriz ki her esnafımız bizim için kıymettir, bir değerdir. Esnaf ve sanatkârların gerek ülke gerekse şehir yaşamında etkisi ve katkısı büyüktür. Esnaf ve sanatkârın mutlu olmadığı ve kendini güvende hissetmediği bir ortamda yaşama dair birçok eksik kalacaktır. Amacımız esnaf ve sanatkarımızı bir araya getirmek, problemlerinin çözümünde, mesleki ahlaki, bilgi, eğitim ve donanım açısından kendini yetiştirmiş, esnaf ve sanatkarın tüm sorunlarına hakim, çözüm odaklı hareket edebilecek bir adayımızın başkanlık görevini üstlenmesidir” şeklinde konuştu.
Erdoğan, şu ifadeleri kullandı: “Elbette her esnafımızın bu birikimlere sahip olduğu inancındayız. Her adayda bizim için değerlidir. Oda başkanınız, yönetim ve denetim kurulumuz olarak bizlerin ortak kararı ve tercihi; yakinen tanıdığımız ve Oda’mızda yıllarca emeği olan Türkay Demir kardeşimizi adaylık sürecinde desteklenmesidir. Temel anlayışımız ben ne istersem değil, alın teri ve emek sahibi olan esnafımızın isteklerinin yerine getirilmesidir. 2022 Oda seçimlerinde kimsenin şüphesi olmasın, birileri için değil, birilerinin dediği değil, güçlü bir gelecek isteyen esnafımız ne derse o olacak Allah’ın izni ile…”
“2022 yapılacak Oda seçimlerin ülkemize ve ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyoruz” diyen Erdoğan, sözlerini şöyle tamamladı: “Salgın hastalıkların bertaraf edilmesi hepimizin arzusudur. Buna bağlı olarak ekonomik, sosyal ve psikolojik olarak çok daha güçlü olacağına dair inancımız tamdır. Oda başkan adayımız olarak açıkladığımız Türkay Demir kurullarımızın ortak kararıdır. Tüm kamuoyuna saygı ile duyurulur.”
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi