İlkem Gazetesi

Sultanbeyli Kaymakamından Denetim Açıklaması

Sultanbeyli Kaymakamından Denetim Açıklaması
21 Şubat 2021 - 17:48

İstanbul Valiliği’nin koordinasyonunda Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay, koronavirüs denetimlerine bizzat katılarak yerinde incelemelerde bulunuyor.

Sultanbeyli Kaymakamı Metin Kubilay konuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Her şeyin başı insan sağlığıdır. Bunun için tüm gücümüzle çalışıyoruz. İlçe Salgın Denetim Merkezimiz faaliyete geçtiği 21 Ağustos’tan itibaren 7 gün 24 saat esaslı çalışmaktadır. Bugüne kadar İlçe Salgın Denetim Merkezimize yaklaşık 3 bin adet ihbarda bulunulmuş. Bu 3 bin ihbarın tamamı değerlendirilerek sonuçlandırılmıştır. Ekiplerimiz 7 gün 24 saat çalışıyor ve bu denetimlerimiz aralıksız devam edecek. İlçe Emniyet Müdürlüğümüz tarafından 11 Mart’tan bugüne kadar yapılan denetimlerde 11 milyon 300 bin Lira idari para cezası uygulanmıştır” dedi.

Kubilay’dan Teşekkür

Kubilay şöyle devam etti: “Tüm bu çalışmalar ve alınan tedbirler ile getirilen kısıtlamalar sonucunda ilçemizde vaka sayılarında çok ciddi şekilde azalmalar meydana geldi. Özellikle izolasyon denetimimizin yüzde 100 olduğunu belirtmek istiyorum. Bunun vaka sayılarının azalmasında önemli bir etken olduğunu düşünüyorum. Bu iyimser tablonun devam edebilmesi için mutlak suretle tüm kurallara harfiyen uymamız gerekiyor. Kurallara uyan tüm Sultanbeylililere teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın çok büyük bir çoğunluğu, işyerlerimiz, esnafımız, çalışanlarımız tüm kural ve kaidelere büyük ölçüde uyuyor.  Verdikleri her türlü desteklerden dolayı başta İstanbul Valimiz Sayın Ali YERLİKAYA olmak üzere Sultanbeyli Belediye Başkanımız Sayın Hüseyin KESKİN’e, tüm kamu kurum personelimize ve kurum amirlerimize çok teşekkür ediyorum. Son olarak Tedbiri elden bırakma Sultanbeyli diyorum.”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi