İlkem Gazetesi

Sultanbeyli MHP’den iftar yemeği

Sultanbeyli MHP’den iftar yemeği
23 Nisan 2022 - 18:48

MHP Sultanbeyli İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen “Büyük İftar Buluşmaları” programına MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, MHP MYK Üyesi Şahin Gürz, MHP MYK Üyesi Nevzat Ünlütürk, MHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Abdullah Çınar, MHP Sancaktepe İlçe Başkanı Arzu Karaalioğlu, UİGAD Genel Başkanı Cesim Yener, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, AK Parti Sultanbeyli İlçe Başkanı Ali Tombaş’ın yanı sıra partinin diğer ilçe başkanları, ülkü ocakları, STK temsilcileri, muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katılım sağladı.

Programda açılış konuşmasını MHP Sultanbeyli İlçe Başkanı Abdullah Çınar yaptı. Konuşmasında programa katılım sağlayan herkese teşekkür eden Çınar, sözü MYK Üyesi Gürz’e bıraktı. Gürz de yaptığı konuşmada “Ramazanın bu mübarek son günlerinde başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan bugünlerde sizlerle burada olmaktan şeref duyuyoruz. Başta İlçe Başkanımız Abdullah Çınar beye, teşkilatına böyle güzel bir organizasyon yaptığı için teşekkür ediyorum. Allah sayılarını artırsın. Emeklerini zayi etmesin” ifadelerine yer verdi.

“SULTANBEYLİ’DE HEP BİRLİKTE MÜCADELEMİZİ SÜRDÜRÜYORUZ”

Gürz’ün ardından söz alan Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin ise “Ramazan ayının son gününe doğru yaklaşırız. İnşallah Kadir Gecesi ve bayrama erişiriz. Şimdiden Kadir Gecenizi ve bayramınızı tebrik ediyorum. Nice bayramlara diyorum. Bizler burada Cumhur ittifakı olarak AK Parti ilçe Başkanımız, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe başkanımızla birlikte Sultanbeyli’deyiz. Kıymetli başkanlarımız Ankara’da birlikte mücadele ederek, Türkiye’de ve dünyaya çok güçlü bir ses veriyorlar. Bizlerde burada Sultanbeyli üzerinde oynanan tüm oyunlara rağmen, hep birlikte bu mücadeleyi sürdürüyoruz” dedi.

“İYİ Kİ SULTANBEYLİ VAR”

Başkan Keskin’in ardından kürsüye çıkan MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter de dikkat çeken ifadelere yer verdi. “Ne zaman Sultanbeyli desek Allah’a şükürler olsun diye dua ediyoruz” diyerek söze başlayan Yönter, “İyi ki Sultanbeyli var. İyi ki sizler varsınız. Allah varlığınızı daim etsin. Birlik ve beraberliğimiz inşallah yaşasın, dursun. Bu mübarek akşamda iftar sofrasının etrafında sizlerle birlikteyiz. Öncelikle Sultanbeyli ilçe başkanımız Abdullah Çınar beyi tebrik ediyorum, bu güzel anlamlı iftar programını tertip ettiği için. Aynı zamanda Sultanbeyli’de mücadele eden değerli dava arkadaşlarımızı ülküdaşlarımızı da tebrik ediyoruz. Cumhur ittifakı olarak buradayız. sadece Sultanbeyli’de değiliz, İstanbul’un her yerindeyiz. Vatanın her yerindeyiz. Sattı müdafaa yok. Hattı müdafaa var. Dünyayı karşı tek nefessiz, Tek sesiz, tek yüreğiz, Tek iradeyiz. Allah.’ın izniyle. Bir yanda Recep Tayyip Erdoğan, bir yanda Devlet Bahçeli. Alayı gelsinler, Hepsi bir olup karşımıza çıksınlar, bu bileği bükemeyecekler. Sizi yenemeyecekler, kalemize aşamayacaklar, varlığımızı imha edemeyecekler. Türkiye yürüyüş ve yükselişini devam ettiriyor. Türkiye bütün kronik sorunların üzerinden teker teker geliyor. Şuanda Pençe Kilit Operasyonu hamdolsun başarıyla icra ediliyor. 50’ye yakın hainin kafası koparıldı, hamdolsun. Nerede bir Türk ve Türkiye düşmanı varsa kahramanlarımızın nefesi, kahramanlarımızın iradesi, onların nefesinde hatta enselerinde. Onların nefesini keseceğiz. Türkiye haklı iradesinde uluslararası hukuka uygun mücadelesini kararlılıkla sürdürecek ve sürdürüyor. Hiçbir alanda geri adım atmıyoruz, hiçbir alanda taviz vermiyoruz” şeklinde konuştu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi