İlkem Gazetesi

Ücretsiz Ring Seferleri Başladı

Ücretsiz Ring Seferleri Başladı
29 Mayıs 2024 - 20:32

Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Tombaş, ücretsiz ring seferleri hizmetini başlattı. Seçim döneminde, özellikle liseli öğrencilerin okula gidişlerde ring sefer talebine kayıtsız kalmayan Başkan Ali Tombaş, 3 farklı hat üzerinden seferlerin başladığı müjdesini verdi.

Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Tombaş seçim vaatlerini hayata geçirmeye devam ediyor. Bir yandan sahada vatandaşlarla, esnaflarla sürekli iç içe olan Başkan Tombaş, diğer yandan projelerini tek tek gerçekleştiriyor.

Seçim döneminde gençlerle yakından ilgilenen Başkan Ali Tombaş, onların beklenti ve taleplerini dinlemiş, not almıştı. Gençlerin en büyük taleplerinden biri ise; ring sefer hizmetinin başlamasıydı. Özellikle sabah okula gidişlerde toplu ulaşımda zorluk yaşadığını, bu nedenle çoğu zaman geç kaldıklarını belirten liseli öğrencilerin ulaşım sorununu Başkan Ali Tombaş çözüme kavuşturdu.

Tombaş: “3 Farklı Hat Oluşturuldu”

3 farklı lokasyondan ring seferi başlattıklarını söyleyen Başkan Ali Tombaş, “Birinci hattımız; Akşemsettin Mahallesi’nden başlayıp Orhangazi, Necip Fazıl üzerinden sınır mahallerimizi dolaşıp Abdurrahmangazi, Adil Mahallesi üzerinden lise okulları bölgesine doğrudan ulaşıyor. İkinci hattımız ise; Mecidiye’den başlayıp Turgut Reis, Ahmet Yesevi üzerinden lise okulları bölgesine gidiyor. Merkezdeki yoğunluğu azaltmak için de ekspress seferler koyduk. Fatih Bulvarı ve Bosna Bulvarı üzerinden öğrencilerimizi okullar bölgesine taşıyoruz.” dedi.

Tombaş: “Ring Seferleri Ücretsiz Hizmet Verecek”

Ring seferlerinin ücretsiz hizmet vereceğini vurgulayan Başkan Ali Tombaş, “Gençlerimiz için varız. Sürekli sahadayız. Gerek velilerden gerekse öğrencilerden bu yönde çok talep oldu. Trafiği rahatlamak ve öğrencilerimizin okullarına daha kolay ve daha konforlu ulaşmaları adına böyle bir uygulamayı başlattık. Hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi