İlkem Gazetesi

“UYUMLU HİZMET, İNSANLARIN KONFORUNU GELİŞTİRİR”

“UYUMLU HİZMET, İNSANLARIN KONFORUNU GELİŞTİRİR”
28 Ağustos 2019 - 15:52

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Çağlayan’daki BEDAŞ Genel Merkezi’ni ziyaret etti. “Sıfır ön yargı” ve “sıfır egoyla” kente hizmet için tüm kurumlarla iş birliği içinde hareket edeceklerinin söyleyen İmamoğlu, “Bu iyi iletişim, ben inanıyorum ki tümüyle İstanbul’a daha iyi bir elektrik enerji hizmeti verilmesini sağlayacak. İBB olarak, İstanbul’a hizmet eden tüm bileşenlerle entegre nasıl iş üretebiliriz, hizmet üretebiliriz, onu konuşacağız. Burada uyumlu hizmet, anında müdahale bazen bu şehirde can kurtarır. Bazen insanların konforunu geliştirir. Çocuklarımızın daha mutlu olmasını sağlar, ailelerin daha huzurlu olmasını sağlar. Çok aydınlıklı sokaklarda, caddelerde, parklarda gelişmeyi sağlarsak, daha güvenli ortamlarda bugün bizi üzen olayları daha az yaşarız. Kadına şiddeti daha az yaşarız. Çocuklarla ilgili yaşanan bir takım güvenlik problemlerini daha az yaşarız” dedi.

İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu, Genel Müdürlük binasını, Taksim’den Çağlayan’a taşıyan Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş.’yi (BEDAŞ) ziyaret etti. İmamoğlu’na Genel Sekreter Yardımcıları Meltem Yeşim Şişli, Murat Kalkanlı ve Murat Yazıcı ile İBB Başkan Danışmanı Murat Ongun eşlik etti. İmamoğlu ve İBB yöneticilerini, Cengiz Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ekrem Cengiz karşıladı. İlk olarak Kontrol ve Veri Toplama Sistemi SCADA’da incelemede bulunan İmamoğlu’na, Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. (BEDAŞ) Genel Müdürü Murat Yiğit tarafından teknik bilgiler verildi.

“AYAKLARINA TAŞ DEĞMESİN”
İncelemelerinin ardından BEDAŞ çalışanlarına mesajları sorulan İmamoğlu, “İşlerinde hepsine sağlıklı güvenli günler diliyorum. Ellerine hiçbir şey batmasın, ayaklarına taş değmesin. Ama ötesinde de güzel işler, en az karanlıkta kaldığımız günleri İstanbul’da yaşayalım. Böyle çok gelişmiş bir altyapı, sistemli bir gelişme ile aynı zamanda nüfusu büyüyen bir şehir İstanbul. Buna hizmet eden, buna aynı hızla yetişen, hatta önüne geçen bir teknoloji ile herkese başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi