İlkem Gazetesi

YENİDEN REFAH PARTİSİ ARDAHAN İL BAŞKANI CANER ÇOBAN OLDU

YENİDEN REFAH PARTİSİ ARDAHAN İL BAŞKANI CANER ÇOBAN OLDU
13 Kasım 2019 - 10:23

Geçtiğimiz günlerde doğu illerini ziyaret edip Muş ilimizdeki teskilatiyla toplanti yapan Yeniden Refah Partisi Bölge Başkanı Sadık ÇAT yakin zamanda Ardahan ili için supriz bir ismin açıklanacağını söylemişti.

Bugün edindiğimiz bilgilere göre Ak Parti de çeşitli görevlerde bulunmuş, Milli Görüş tabanli bir aileden gelen ve Ali Babacanın da yakın takibinde bulunan bu isim belli oldu. Yeniden Refah Partisi Ardahan il Başkanlığına Genel Baskan Dr. Fatih ERBAKAN beyin talimatiyla Caner Çoban getirtildi.
Çoban yaptığı açıklamada, yolumuz hak yoludur. Hak ve batılın bu savasında hak yolunda halka hizmet icin bu değerli görevi bir borç bilerek icra edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasin. Bu yoldan çıkan, özüne donmek isteyen, 94 ruhunu bulacağı tek yer bu cati altındadır. Buyrun başlıyoruz diyerek, Güçlü bir sekilde Ardahan ilimizde halkin teveccühü ile iktidar yolunda elimizden gelenin en iyisini yapacagimizdan kimsenin şüphesi olmasin. Onun için bu kutlu davada 17 Kasim 2019 da saat 09.00 Ankara Arena Spor salonunda yapilacak olan partisinin kongresinde tüm halki davet etti.
Yeniden Refah Partisi Genel Baskani Dr Fatih Erbakan bey de telefonla arayarak kendisine tebrik ve iyi temennilerde bulundu.
Yeniden Refah Partisi Genel Baskan Yr. Ve Teskilat Başkanı Bahattin Sungur beyde Telefonla arayarak Caner Çoban beye tebrik ve iyi temennilerini iletti.
Yeniden Refah Partisi Bölge Başkanı Sadık ÇAT da Çiçeği burnunda Yeniden Refah Partisi Ardahan il Başkanı Caner Çoban beye Genel Baskanimiz Dr. Fatih ERBAKAN beyin talimati ile gorevini kendisine taktim ettik, yapacağı çalışmaların hak yolunda halka hizmet için olacağından eminim diyerek Hayırlı olsun dileklerini iletti.

Bizlerde Yeniden Refah Partisi nin hizli yükselişini halk tarafından kabuledilir bir siyaset anlayisi ile büyümelerine, kisacasi tarihe şahitlik ediyoruz. Kendisine basarilar dilekerimizi sunuyoruz.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi