İlkem Gazetesi

YENİDEN REFAH PARTİSİ TAM GAZ VAN’DA

YENİDEN REFAH PARTİSİ TAM GAZ VAN’DA
03 Aralık 2019 - 9:22

17 Kasım Pazar günü Ankara Arena Spor salonunda 44732 kişinin katılımıyla gerçekleşen, Yeniden Refah Partisinin 1. Olağan Büyük Kongresinin ardından teşkilât çalışmaları dahada hızlandı.

MKYK Üyesi Teşkilat Başkan Yardımcısı, Bölge Başkanı Sadık ÇAT bu bağlamda ziyaretlerine yine ülkemizin en doğusundan VAN ilinizden başladı. Beraberinde MKYK Üyesi Gençlik Kolları Üniversiteler Başkanı Enes Mehmet Polat, Yeniden Refah Partisi Muş Gençlik Kolları Başkanı Ertan Şimşek ve Muş Gençlik Kolları Başkan Yardımcısı Muharrem Meriç eşlik etti


ÇAT’ ve yanındaki heyetle Yeniden Refah Partisi Van il başkanlığında teşkilat toplantisina katılarak, yapılan çalışmaları yerinde inceledi, ardından resmi ve özel ziyaretlerde bulundu, ayni zamanda Uluslararası Osmanlı Seferberlik Halk Harekatı Van il Başkanlığı açılış törenine katıldı. Uluslararası Osmanlı Seferberlik Halk Harekatı Kurucu Genel Başkanı Mehmet Barbaros Öztürk kendilerine yaptıkları çalışmalardan dolayi plaket verdi.
ÇAT’ yaptığı açıklamada Devletin bölünmez bütünlüğünü korumak, Hak davada halkin yanında olmak, Halkın derdine çare olmak, dertleriyle dertlenmek için çıktığımız bu yolda birleşerek büyümeye devam ediyoruz. ”Millî Görüş” 94 ruhudur, Millî Görüş 69 ruhudur, Millî Görüş artik bitti diyenlere 17 Kasimda büyük bir tokat attık. Bu dava Hak davadır, siz bitti derken biz Yeniden başladık, halkın içinde degil bizler Halkın ta kendisiyiz, Muhalefetinde, iktidarinda kendi çıkarlarını düşünmekten başka birşey yaptıkları yok. Kapalı kapılar ardında halka zarar veren kararlarin altinda her iki tarafın imzaları var. Halk olarak bunları görüyor ve ilk seçimde hepsini sandığa gömeceğiz diyoruz. “Zafer Yakındır ve Zafer inanalarındır. Bizler Halk olarak bu zafere beraber yürüyeceğiz. Gelecegini düşünen tüm kardeşlerimizi yanımızda bizlere desteğe çağırıyorum. dedi.


ÇAT’ sözlerine şöyle devam etti: Biz gemilerini karadan yürüten bir ecdadın torunlarıyız bizi kimse yıldıramaz biz bu yola Baş koyduk ve bu davayi zafeere taşıyacağız inşallah diyerek Halkımızı Partilerine Davet etti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi