İlkem Gazetesi

AYGAD yönetimi Gökhan Yüksel’i ziyaret etti

AYGAD yönetimi Gökhan Yüksel’i ziyaret etti
05 Eylül 2019 - 10:42

Anadolu Yazarlar ve Gazeteciler Derneği (AYGAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Işıkdağ ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Kartal Belediye Başkanı Gökhan Yüksel’i makamında ziyaret etti.

31 Mart’ta Kartal Belediye Başkanlığı’na seçilen Gökhan Yüksel’e AYGAD yönetimi tarafından tebrik ziyaretinde bulunuldu. Başkan Gökhan Yüksel, AYGAD Başkanı Ahmet Işıkdağ ve yönetim Kurulu üyeleri Selahattin Şimşek, Tahsin Kara, Bilal Parlak, Müslüm İnan, İbrahim Temel, Emrullah Beşiroğlu ve İsmail Polat’ı makamında ağırladı.

“Kartal’ın Sorunlarını İyi Biliyoruz”

Ahmet Işıkdağ, Gökhan Yüksel’i tebrik ettikten sonra önce yönetim kurulu üyelerini takdim etti, ardından derneğin kuruluş amacı ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi.  AYGAD Başkanı Ahmet Işıkdağ, derneklerinin 2010 yılında Tuzla’da kurulduğunu hatırlatarak şöyle devam etti: “Yeni Yönetimle birlikte birçok yerel yönetici ve yetkilileri ziyaret ederek faaliyetlerimizi açıkladık. Sizi de Kartal Belediye Başkanlığı’na seçilmenizden dolayı tebrik ediyoruz. Bizler Kartal’ın sorunlarını iyi biliyoruz. Bugün Kartal, maalesef içinden doğan ilçelerin çok çok gerisinde kalmış, küçücük bir merkeze sıkışmıştır. Sizin azimli kararlılığınızla Kartal’ın yeniden Anadolu’nun saygın bir ilçesi olacağına inancımız tamdır.  Bizler yerel gazeteciler olarak size hizmetleriniz ve projeleriniz konusunda destek vermeye devam edeceğiz. Umuyoruz Kartal, yine denize girilebilen, alışveriş merkezleri olan güzide bir ilçemiz olacaktır.”


“Kartal’ı Cazibe Merkezi Yapacağız”

Başkan Gökhan Yüksel’de AYGAD’I ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek şöyle konuştu: “Böylesi Kartal’ın sorunlarını bilen desteğini arkamızda hissettiğimiz medya mensuplarının olması bize güç veriyor. Kartal yaklaşık 70 yıl önce kurulduğu merkezden bir türlü kurtulamadı. Çünkü demiryolu Kartal’ı küçük bir merkeze hapsetti. Ancak çarşı içinde yapacağımız kentsel dönüşümden sonra ve yeni projelerimizle bu sorunu aşacağımızı umut ediyorum. Kartal İstasyonunun geriye çekilmesi ve viyadük üzerine alınmasının ardından merkezle ilçenin bağlantısı için yeni yollar oluşturacağız. Viyadüklerin altını geliştirerek mağaza ve alışveriş merkezleri yapacağız. Umut ediyorum ki yeni kentsel dönüşümden sonra Kartal yine cazibe merkezi olacak, büyük markaların ilçemize dönüşü sağlanacaktır. Topselvi Yalı Mahallesi’ne söz verdiğimiz kültür merkezini en kısa zamanda bitiriyoruz. Uğur Mumcu mahallesi ve Ceviz Meydanı projelerini en kısa zamanda bitirerek halkımızın hizmetine sunacağız. Ceviz meydanı projesi üç mahalleye birden hizmet verecek, gerek çarşısı, gerek parkları ve havuzu ile her yaştan insanların spor yapacağı bir yer olacaktır. Ayrıca Aydos Mesire alanını ilçeye kazandırıp halkımızın nefes almasını sağlayacağız. Kartal için birbirinden önemli projelerimiz var. Bunlar bittiğinde Kartal İstanbul’un en değerli ilçelerinden biri olacaktır.”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi