İlkem Gazetesi

AYGAD’DA YENİ YÖNETİM

AYGAD’DA YENİ YÖNETİM
Bilal Parlak( ilkemgazetesiyonetim@gmail.com )
13 Eylül 2018 - 14:43

Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti (AYGAD) gerçekleştirdiği olağanüstü genel kurulun ardından yeni yönetimini oluşturdu. Dernek merkezinde yapılan genel kurulda oy birliği ile başkanlığa Ahmet Işıkdağ, getirildi. Işıkdağ, yeni yönetimini İstanbul Anadolu yakasının usta gazetecilerden oluşturarak gazetecilik mesleğinin kazanımları için çalışmalarını hızlandırdı.

Bir önceki yönetimin bazı nedenlerden dolayı istifa etmesi ile olağanüstü genel kurula giden AYGAD, geçtiğimiz günlerde genel kurulunu yaptı. Genel kurulda üyelerin oybirliği ile başkanlığa seçilen usta gazeteci Ahmet Işıkdağ, yerel basının en köklü kuruluşu olan Anadolu yakası Gazeteciler Cemiyetinin yeni yönetim kurulunu belirleyerek kaybedilen zamanı telafi etmek için çalışmalarını hızlandırdı. İstanbul Anadolu yakasının 14 ilçesinde görev yapan birbirinden değerli gazetecileri yönetimine alan Işıkdağ, hem basın sektörüne hem de kamuoyunun menfaatleri doğrultusunda çalışacaklarının altını çizdi.

HEDEF; KISA SÜREDE OLUMLU SONUÇLAR

Gazeteciliğin ve gazetecilerin zor bir dönem geçirdiği günümüzde AYGAD çatısı altında faaliyetlerini yürütmeleri ve sorunlarına çözüm üretmeleri için kurulan yeni yönetimle kısa sürede olumlu sonuçlar almayı hedefliyor. Belirlenen yeni yönetimin hem bölgeyi iyi bilen gazeteciler olması hem de aktif bir şekilde görevlerini icra etmeleri yaşanan sorunların çözümünü de hızlandıracağını gösteriyor. Yönetim kuruluna seçilen usta gazeteciler, Anadolu yakası ile birlikte İstanbul’a saygın yerel gazetecilik kimliği için kulları sıvadı. Mesleği erbabı olan yönetim kurulu üyeleri, çeşitli projeler hazırlayarak yetkili mercilerin kapılarını şimdiden çalmaya başladılar.

BAŞKAN IŞIKDAĞ; BİRLİKTEN GÜÇ DOĞAR”    

AYGAD’ın gazetecilerin mesleklerini icra ederken yaşadığı sıkıntıları birlik ve beraberlik içinde atlatacağı bir kurum olduğunun altını çizen Başkan Ahmet Işıkdağ, “Gazeteciler mesleklerini icraa ederken birçok sıkıntı ve zorlukla karşılaşıyor. Bu sıkıntıların giderilmesi ve çözüme kavuşturulması için birliğin ve beraberliğin çok önemli olduğunu biliyoruz. Daha önce AYGAD’ın yönetim olarak yaşadığı sıkıntılara bölgede çalışan gazeteci arkadaşlarımız bizzat şahit oldu. AYGAD’ın ayakta kalması için zorlu bir mücadele verdik. En son gerçekleştirdiğimiz olağanüstü genel kurul ile oluşturduğumuz yeni ve güçlü yönetimin çalışma azmi ve göstereceği öz verili çalışma ile AYGAD’ın hak ettiği değeri alması için elimizden geleni yapacağız. Yeni yönetimin hayırlı olmasını diliyor, arkadaşlarımızı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum.

 YENİ YÖNETİM KURULU

Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti birbirinden değerli gazetecilerin oluşturduğu yönetim kurulu şöyle;

        BAŞKAN; Ahmet IŞIKDAĞ

YÖNETİM KURULU;

ASİL

Başkan Yardımcısı; Selahattin ŞİMŞEK

Başkan Yardımcısı; Vural DAĞTEKİN

Başkan Yardımcısı; Kenan BAYLAN

Başkan Yardımcısı; Baki ÖZIŞIK

Başkan Yardımcısı; Ahmet ÇÖPÜR

Başkan Yardımcısı; Kadir TOPRAKKAYA

Genel Sekreter; Müslüm İNAN

Muhasip; İbrahim TEMEL

Sayman; Tahsin KARA

Kupilay ÖZTÜRK, Kenan GÜLERCİ, Süleyman HİLMİ EREN, Yasemin ERYILDIZ KUZU

YEDEK

Bilal PARLAK, Yalçın YILDIRIM, Kadir KÜÇÜKAY, Olgun KIZILTEPE, Doğan ŞEREFLİ, Halil TOPAL, İsmet AKKOÇ

 

DENETİM KURULU

ASİL

Başkan; Halil YAŞAR

Yunus AYBAKAN, Fethi SATICI

YEDEK

Kenan ÇAKAL, Tevfik ERK, Kemal POLAT

 

DİSİPLİN KURULU

ASİL

Başkan; Yaşar KABA

Hülya ŞENLER, Abdullah KAPTAN

YEDEK

Halit SOYTÜRK, Cengiz YAPRAK, Delil EKİN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi