İlkem Gazetesi

Başkan Ahmet Cin, Ankara’da bakanlarla görüştü

Başkan Ahmet Cin, Ankara’da bakanlarla görüştü
28 Ekim 2020 - 21:29

Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, ilçede devam eden ve planlanan yatırımlar için Ankara’da görüşmelerde bulundu. Başkan Ahmet Cin, bakanlarla yaptığı görüşmelerde başta ulaşım ve kentsel dönüşüm olmak üzere birçok konuda fikir alışverişinde bulundu.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı ve Türkiye Belediyeler Birliği organizasyonuyla düzenlenen “Sıfır Atık ve Belediyeler Kongre ve Ödül Töreni” Ankara’da düzenlendi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’un da katıldığı programda Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin de yer aldı. Başkan Ahmet Cin düzenlenen tören sonrası Ankara’da görüşmelerde bulundu.

Bakan Kurum’la kentsel dönüşüm çalışmaları ele alındı

Başkan Ahmet Cin, ilk olarak Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum’la görüştü. Bakan Kurum’la gerçekleşen görüşmede başta Pendik ve Taşlıbayır’da (Orta ve Dumlupınar) devam eden kentsel dönüşüm çalışmaları ele alındı. Ardından AK Parti Genel Merkezi’ne geçen Başkan Ahmet Cin, AK Parti Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz ve AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Parti İçi Demokrasi ve Hakem Kurulu Başkanı Yalçın Akdoğan’ı ziyaret etti.

Bakan Karaismailoğlu’yla ulaşım yatırımları görüşüldü

Ankara’daki temaslarını sürdüren Pendik Belediye Başkanı Ahmet Cin, Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir Pakdemirli’yi ziyaret ederek Pendik’te gerçekleştirilecek yatırımlarla ilgili fikir alışverişinde bulundu. Daha sonra Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nu ziyaret eden Başkan Ahmet Cin, bakanlık ve belediye tarafından Pendik’te devam eden ve planlanan ulaşım yatırımları hakkında değerlendirmelerde bulundu. Günün son görüşmesi Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı Mustafa Şentop’la gerçekleşti. Yapılan görüşmede Başkan Ahmet Cin, ikinci kez seçilen TBMM Başkanı Şentop’a hayırlı olsun temennisinde bulundu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi