İlkem Gazetesi

BAŞKAN ALİ TOMBAŞ VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI

BAŞKAN ALİ TOMBAŞ VATANDAŞLARLA BAYRAMLAŞTI
17 Haziran 2024 - 0:33

Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Tombaş, kurban kesim alanını ziyaret etti. Vatandaşlarla selamlaşıp bayramlarını tebrik eden Ali Tombaş, kesim alanındaki çalışmaları yerinde inceledi. Tombaş, “Kurban kesim alanına vatandaşlarımızın ilgisi yoğun. 5 kurban kesim ünitemiz tam kapasiteyle çalışıyor. Sadece bugün 1.000 kurban kesimi planlıyoruz. Alanda görevli 400 personelimiz ile sistemli bir şekilde vatandaşlarımıza hizmet veriyoruz.” bilgisini paylaştı.

İslam âleminin mübarek Kurban Bayramı Sultanbeyli’de de büyük bir coşkuyla yaşanıyor. Bayram namazını eda eden vatandaşlar, Sultanbeyli Belediyesi Kurban Kesim Alanı’nın yolunu tuttu. Kayıt sırasına göre vatandaşlar kesimhanede yerlerini aldı. Alanda 400 personel görevlendiren Sultanbeyli Belediyesi, vatandaşların kurban ibadetini rahat bir şekilde gerçekleştirebilmeleri için adeta tüm imkânlarını seferber etti.

Merkez Camii’nde bayram namazını kılıp cemaatle tek tek bayramlaşan Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Tombaş, ardından kurban kesim alanına geçti. Burada yetkililerden bilgi alıp çalışmaları denetledi. Kurban kesim ve hisseleme alanında vatandaşları ziyaret eden Tombaş, tek tek selamlaşıp bayramlarını tebrik etti.

 

TOMBAŞ: “VATANDAŞLARIMIZ İÇİN TÜM İMKÂNLARIMIZI SEFERBER ETTİK”

Belediye olarak vatandaşlarımızın rahatlığı için tüm imkânları seferber ettiklerini vurgulayan Tombaş, “Aylar öncesinden hazırlıklarına başladığımız kurban satış ve kesim alanımızda hem satıcılara hem de vatandaşlarımıza rahat ve konforlu bir hizmet sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Satış alanımızda 320 çadır kurduk. Türkiye’nin dört bir yanından kurbanlıklar, vatandaşlarımızın beğenisine sunuldu. Hemen yanı başında kurban kesim alanımızı kurduk. Tam teşekküllü toplam 5 kesim ünitesini hazır hale getirdik. Bayramın 1. günü yaklaşık 1.000 adet kurban kesimini gerçekleştirmeyi hedefliyoruz. 400 personelimiz alanda görevli. Vatandaşlarımız için tüm imkânlarımızı sefer etmek suretiyle hizmetimizi sürdürüyoruz.” dedi.

Ayrıca kurban alanında; sağlık hizmetleri, mescit, şadırvan, wc, kafeterya, mobil bank vs. hizmetleri de veriliyor. Vatandaşlar ise belediyenin hizmetlerinden memnun olduklarını ifade etti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi