Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Tombaş, Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirdi.
Sultanbeyli Belediye Başkanı Ali Tombaş, yerel seçimlerin ardından hizmete başladığı ilk günden itibaren ilçe için çalışmalaya devam ediyor. Tombaş, Belediye Başkan Yardımcıları ve Birim Müdürleri ile Koordinasyon Toplantısı’nı gerçekleştirdi
Başkan Tombaş, “Halihazırda devam eden çalışmaları ve projelerimizi istişare ettik. Evimiz, sevdamız Sultanbeyli’mizi daha ileriye taşımak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.” dedi.