İlkem Gazetesi

Kadınlara özel kamp

Kadınlara özel kamp
30 Mart 2022 - 11:45

Gençlik Kampı’nda kadınlara özel etkinlik düzenlendi. Etkinliğe eşi Mehtap Cin ile katılan Belediye Başkanı Ahmet Cin “Arkadaşlarla istişare ettik, bu yıl kadınlar yılı olsun dedik. Sizler yuvayı kuran dişi kuş gibisiniz, bir ömürlük çok hayırlı bir iş yapıyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun.” dedi.

Geçtiğimiz 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde hava muhalefetiyle ertelenen kamp etkinliği Gençlik Kampı’nda gerçekleştirildi. Başvuran kadınlar kamp alanına giderek yeşilliğin içinde vakit geçirdi. Etkinliğe Başkan Ahmet Cin ve eşi Mehtap Cin de katılarak Pendikli kadınlarla sohbet etti. Başkan Ahmet Cin “Arkadaşlarla istişare ettik, bu yıl kadınlar yılı olsun dedik. Sizler yuvayı kuran dişi kuş gibisiniz, bir ömürlük çok hayırlı bir iş yapıyorsunuz. Allah hepinizden razı olsun.Ayrıca söylemek isterim ki Ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailele yardımlarımız oluyor. Sizler de çevrenizdeki ihtiyaç sahiplerini lütfen bizlere bildirin” ifadelerinde bulunarak kadınların gününü tekrardan kutladı. Ardından katılımcıların çocuklarına hediye suluk verildi.

Doğanın içinde keyifli zaman geçirdiler

Katılımcılar gün boyu çeşitli etkinliklere katıldı.Doğanın içerisinde temiz havada yapılan yürüyüşün ardından kum voleybolu ve basketbol oynandı.Kadınlar alandaki eğitmenler eşliğinde ok attı,bocce,masa tenisi ve satranç oynadı.Gün boyu keyif çayları içildikten sonra kamp ateşi etrafında şarkılar söylendi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi