İlkem Gazetesi

Kaymakam KUBİLAY’ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

Kaymakam KUBİLAY’ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
14 Temmuz 2020 - 16:46

“Ülkemiz 15 Temmuz gecesi, tarihimizin en kanlı ihanet girişimlerinden birine maruz kalmıştır. Türk Silahlı Kuvvetleri içine sızan vatan haini, Millet düşmanı, Fetullahçı Terör Örgütü üyesi teröristler, milletimizin ve devletimizin kendilerine emaneti olan silahları, asıl sahiplerine doğrultarak milli iradeyi gasp etmeye ve ülkemizi teslim almaya teşebbüs etmiştir.

Türkiye Büyük Millet Meclisimiz ve Cumhurbaşkanlığı Külliyemiz başta olmak üzere birçok sivil ve resmi kurum, kuruluş ve tesis hain Fetöcü darbeciler tarafından bombalanmış ve ağır ateş altına alınmıştır.

Ancak milli iradeye bağlı Aziz Milletimiz, açılan ateşlere, atılan bombalara rağmen meydanı alçak Fetöcü darbecilere bırakmamış, ülkesine ve iradesine kararlı bir şekilde sahip çıkmıştır. Aziz Milletimiz Vatanını, Bayrağını, demokrasiyi ve hukuk devletini savunmak için büyük bir kahramanlık destanı yazmış ve istikbalimize sahip çıkmıştır.

15 Temmuz darbe girişimi Sayın Cumhurbaşkanımızın dirayeti ve eşsiz liderliği, Hükümetimizin kararlı tutumu, Aziz Şehitlerimizin mübarek kanları, Kahraman Gazimizin de fedakârlıkları sayesinde engellenmiştir. Yüce Milletimiz, tek yürek olduğumuzda yenilmeyeceğimizi bir kez daha kanıtlamış ve tüm dünyaya mükemmel bir ders vermiştir.

Bu nedenledir ki 15 Temmuz Kahramanlık Destanı Türkiye’mizin ikinci kurtuluş mücadelesinin adıdır. Bu vesile ile Alçak darbe teşebbüsünde bulunan vatan haini Millet düşmanı Fetöcü teröristleri bir kez daha lanetliyorum, Şüphesiz ki aziz milletimizin, asker üniforması giymiş bu teröristler karşısında gösterdiği şanlı direniş asla unutulmayacak, nesiller boyu bir ibret vesikası olarak anlatılacaktır.

Bizler, Şehit ve Gazilerimiz sayesinde bu topraklarda barış, kardeşlik ve huzur içinde yaşamaktayız. Canları uğruna bu Vatanı bizlere emanet eden, Devletimizin ve Milletimizin bekası uğrunda büyük fedakârlıklar gösteren Aziz Şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi hiçbir zaman unutmayacağız. Şehit ailelerimiz, gazilerimiz ve yakınları için ne yapsak azdır. Şehit ailelerimizi, Gazilerimiz ve ailelerini kendi ailemiz olarak görüyoruz. Tüm kurum, kuruluş ve imkânlarımızla Şehit ailelerimiz ve Gazilerimizin yanlarındayız.

Bu duygu ve düşüncelerle Vatanımız, Milletimiz ve Bayrağımız uğruna canlarını feda eden Aziz Şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyor, Kahraman Gazilerimize acil şifalar diliyorum. Vatan sizlere minnettardır.”

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi