İlkem Gazetesi

LGS Sınavının Türkiye Birincisi SUGEM’den

LGS Sınavının Türkiye Birincisi SUGEM’den
28 Temmuz 2020 - 19:19

Sultanbeyli Belediyesine bağlı gençlik merkezinde eğitim gören Alper Tuna Acar LGS sınavında 500 tam puan alarak 181 Türkiye birincisinden biri oldu. Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de Acar ailesini misafir ederek öğrenciyi ve velilerini tebrik etti.

Sultanbeyli Belediyesi bünyesinde hizmet veren gençlik merkezleri her yıl binlerce öğrenciye eğitim veriyor. Bu sene de öğrenciler LGS ve YKS’ye hazırlandı. Gençlik merkezlerinden 3 yıldır faydalanan Alper Tuna Acar girdiği LGS sınavında tüm sorulara doğru cevap verdi ve 500 tam puan alarak Türkiye birincileri arasında yerini aldı. Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de Alper Tuna Acar ve ailesini misafir etti. Sohbet havasında geçen görüşmede Başkan Keskin, Acar ailesine tebriklerini iletti.
Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, gençlere yatırım yapmayı sürdüreceklerini ifade ederek, Türkiye birincilerinden olan Alper Tuna Acar yavrumuzu başarısından dolayı tebrik ediyorum, Rabbim başarısını daim eylesin. Ailesini de tebrik ederim. İnşallah önümüzdeki senelerde de nice birinciler çıkaracağız. Belediye olarak her alanda gençlerimizin yanında olduğumuz gibi salgın döneminde de gençlik merkezlerimizle uzaktan eğitim vererek gençlerimize destek verdik. Koronavirüs sebebiyle gençlik merkezlerimizi dijitale taşıdık. Online derslerle gençlerimize hizmet ettik. Tüm öğrencilerimizi gençlik merkezlerimize bekliyorum.’’ dedi.

181 Türkiye birincisinden biri olan SUGEM öğrencisi Alper Tuna Acar duygularını, ‘‘ Yıl boyunca düzenli bir şekilde çalıştım, moralimi bozmadan hedefime odaklandım, şimdi nitelikli bir lise tercih edip bu başarımı lisede ve üniversitede de göstermek istiyorum. Bize bu imkânları sağladığı için Belediye Başkanımız Hüseyin Keskin’e teşekkür ederim. ’’ sözleriyle ifade etti.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi