İlkem Gazetesi

Sancaktepe’de Genç Gelecek 4. Liseler arası Münazara Yarışması Başladı

Sancaktepe’de Genç Gelecek 4. Liseler arası Münazara Yarışması Başladı
29 Şubat 2020 - 20:11

Sancaktepe Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile düzenlenen 4. Liseler arası Münazara Yarışması 24 Şubat 2020 Pazartesi günü Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi’nde başladı.

Gençlerin münazara kültürlerini geliştirebilmek, farkındalık kazandırmak bu alanda kendini geliştirmek isteyen öğrencileri bir araya getirmek ve verimli bir paylaşım ortamı oluşturmak amacıyla düzenlenen yarışmada 16 liseden 64 öğrenci yarışacak. 17 Mart tarihine kadar devam edecek karşılaşmaların ilk turları gerçekleşti. İlk turlarda  Sancaktepe Eyüp Sultan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi & 75. Yıl Devlet Malzeme Ofisi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi   “İnsan Beyni Sosyal Medyanın Efendisidir/Kölesidir”, Sancaktepe Sultan II. Abdulhamid Anadolu İmam Hatip Lisesi&Rabia Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi “İklim insanın kişiliğini değiştirir/değiştirmez”, Samandıra Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi&Sancaktepe Aziz Bayraktar Anadolu İmam Hatip Lisesi  “Youtuberlar çocukluğu dijitalleştirir, sosyalleştirmez./ dijitalleştirmez, sosyalleştirir.”, Sancaktepe Hüma Hatun Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi&Sancaktepe Fatih Borsa İstanbul Anadolu Lisesi “Sebze ve Meyve Yetiştirirken Tarım İlaçları Kullanılmasına İzin verilmelidir/verilmemelidir.”, Sarıgazi Anadolu Lisesi&Fehmi Yılmaz Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Dijitalleşme toplumsal değerleri olumlu etkiler/etkilemez.”, Yenidoğan Çok Programlı Anadolu Lisesi& Tolga Çınar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi “Tiyatro ve Sinemaya uyarlanan eserler okuma oranını arttırır/artırmaz.”, Sancaktepe Şehit Ömer Halisdemir Anadolu Lisesi&Sancaktepe Anadolu Lisesi “Meslek seçiminde maddi/manevi doyum önemlidir.” konularında kıyasıya yarıştılar.

Liseler Arası Münazara yarışmasının 2.turları 4-5 Mart, yarı finali 11 Mart, finali ise 17 Mart 2020 tarihinde yapılacaktır.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi