İlkem Gazetesi

Sultanbeyli’de Denetimler Sıklaştı

Sultanbeyli’de Denetimler Sıklaştı
19 Ağustos 2020 - 22:20

Sultanbeyli’de İlçe Kaymakamı Metin Kubilay ve Belediye Başkanı Hüseyin Keskin’in katılımıyla pandemi tedbirleriyle ilgili denetimler yapıldı.

Koronavirüs’e karşı önlemler ve denetimler artmaya devam ediyor. Bugün tüm yurtta Koronavirüs denetimleri gerçekleştirildi. Sultanbeyli’de yapılan geniş çaplı denetime İlçe Kaymakamı Metin Kubilay ve Belediye Başkanı Hüseyin Keskin de katıldı. Halkın yoğun olduğu alanlarda yetkililer maske, mesafe ve temizlik uyarısında bulundu.

Denetimle ilgili bilgiler veren Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Koronavirüs’e karşı tedbirlerin ilk günden bu yana sıkı bir şekilde alındığını belirterek, “Bugün ülkemiz genelinde denetimler yapıldı. Biz de Sultanbeyli’de Sayın Kaymakamımızla birlikte hemşehrilerimize maske, mesafe ve temizlik konusunda hatırlatmalarda bulunduk, kurallara en üst düzeyde uymalarını rica ettik. Esnafımızdan sosyal mesafe kurallarına işletmelerinde önem vermelerini istedik. İnşallah bu süreci en kısa sürede atlatacağız, sağlıklı günlere hep birlikte yeniden ulaşacağız.” dedi.

Sultanbeyli’de dezenfekte çalışmalarının hızla devam ettiğini de kaydeden Başkan Keskin, caddelerin, sokakların düzenli olarak dezenfekte edildiğini ifade etti. Vatandaşların yoğun olarak kullandığı alanlarında ekipler tarafından düzenli olarak dezenfekte edildiğini hatırlatan Başkan Keskin, “Pandemiye karşı canla başla çalışan sağlık personellerimize, ilçemizi her gün düzenli olarak dezenfekte eden çalışma arkadaşlarıma özellikle teşekkür etmek istiyorum. Diğer taraftan devletimiz Cumhurbaşkanımızın liderliğinde Koronavirüs ile mücadelede tüm dünyaya örnek bir çalışmaya imza atıyor. İnşallah hep birlikte bu süreci atlatacağız.” şeklinde konuştu.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi