Yeniden Refah Partisi Sultanbeyli İlçe Başkanlığı tarafından Osmanlı Haftası münasebetiyle bir etkinlik düzenlendi. Etkinlik ilçe halkından ilgi gördü.
Konuyla ilgili bilgi veren Yeniden Refah Partisi yetkilileri şunları söylediler: “Osmanlı Haftası münasebeti ile İl Hanım Kolları ve İlçe Hanım Kollarımızın İlçemizde düzenlemiş olduğu etkinlikte Emeği geçen İlçe yönetimimize, Gençlik yönetimimize ve herkese teşekkür ederiz. Sultanbeyli halkımızın göstermiş olduğu muazzam teveccüh, ilgi ve alakalarından dolayı her birine ayrı ayrı teşekkür ederiz. Allah razı olsun inşallah.”