Sultanbeyli Türk Telekom Şehit Murat Naiboğlu Anadolu Lisesi kız güreş takımı ve Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futsal takımı İstanbul Şampiyonu oldular.
İlkem Gazetesi’nde yer alan habere göre; Sultanbeyli iki farklı branşta İstanbul şampiyonu oldu. Sultanbeyli Türk Telekom Şehit Murat Naiboğlu Anadolu Lisesi kız güreş takımı ve Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futsal takımı şampiyon olarak ilçeye büyük gurur yaşattılar.
Konuyla ilgili açıklama yapan Sultanbeyli İlçe Milli Eğitim Müdürü Yaşar Çağlar, “İlçemiz Türk Telekom Şehit Murat Naiboğlu Anadolu Lisesi kız güreş takımı İstanbul Şampiyonu olmuştur. Okul yönetimi, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz. Ayrıca ilçemiz Yahya Kemal Beyatlı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Futsal takımı İstanbul Şampiyonu olmuştur. Okul yönetimini, öğretmenlerimizi ve öğrencilerimizi tebrik ediyoruz” dedi.