İlkem Gazetesi

Yönetmen Engin Akyıldırım’dan Yeni Bir Film: İntikam Soğuk Duş

Yönetmen Engin Akyıldırım’dan Yeni Bir Film: İntikam Soğuk Duş
30 Aralık 2019 - 11:06

Başarılı Yönetmen Engin Akyıldırım tarafından çekilen İntikam Soğuk Duş adlı sinema filminin çekimleri Bursa’nın İnegöl ilçesinde tamamlandı. Bu film Akyıldırım’ın, ‘Me Nokta Ali’den sonra çektiği ikinci sinema filmi oldu.

Sinema severleri heyecanlandıracak olan İntikam Soğuk Duş filminin başrolünde Gümrah Tolu oynuyor. Diğer rollerde ise; Alpay Atilla, Sezen Aşırt, Muhammet Toy, Murad Emirhan, Mustafa Duman, Sefa Ok, Erol Taşçı, Nafiye Dinç, Cem Özlük ve Basri Sırtutan yer alıyor.

Künye: Yönetmen; Engin Akyıldırım, Yapımcı; Uğur Karakuzu, Yapım; Uğur Film, Yardımcı Yönetmen; Sema Aybar Aydın, Görüntü Yönetmeni; Soner Buvan; Işık Şefi Mehmet Tuna.

Hazırlık sürecinin ardından 11 Aralık’ta başlayan filmin çekimleri 23 Aralık’ta tamamlandı. Marmarahaberajansi.com’a konuşan filmin yönetmeni Engin Akyıldırım, film çekimlerinin Bursa’nın İnegöl ilçesi ve ona bağlı Çavuşköy’de tamamlandığını ifade etti.

Başarılı Bir Sinematografik Anlatım

Filmin, adından da anlaşılacağı üzere etkiliyeci bir konuya sahip olduğunu söyleyen tanınmış yönetmen Engin Akyıldırım, “Başarılı ve profesyonel bir teknik ekiple filmimizin çekimlerini gerçekleştirdik. Her biri kendi kulvarında başarılı olan bir ekip. Gerek yardımcı yönetmen gerek görüntü yönetmeni gerek ses ekibi Türkiye’nin en önemli seslerini yapan firma ve gerekse de ışık ekibi çok başarılı bir iş çıkarttı. Filmimiz bir intikam öyküsünü anlatıyor. Sinematografik anlatım ve başarılı atmosferiyle güzel bir sürpriz sonla tamamlanıyor. Güzel bir çalışma çıkardığımızı düşünüyoruz. 2020 Nisan ayında gösterime girmesini bekliyoruz. Tüm ekibim adına teşekkürlerimiz sunarım.”

Filmin festival yolculuğuna çıkacağını da sözlerine ekleyen Akyıldırım, “Filmimiz bazı festivallere de katılım sağlayacak” dedi.

PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -
Hava durumu
-
-
-
Nem Oranı: -
Basınç: -
Rüzgar Hızı: -
Rüzgar Yönü: -
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P
# TAKIMLAR O AV P

İlkem Gazetesi